Optimo Expo System

Zabudowa targowa, stoiska, systemy wystawiennicze

OPTIMO EXPO SYSTEM wykorzystuje swoje bogate doświadczenie oraz nieprzeciętne możliwości i umiejętności do prowadzenia obsługi reklamowej i tworzenia stoisk targowych. W ofercie posiadamy różnego rodzaju systemy wystawiennicze składające się ze standów, roll-upów, ścianek pop-up czy lad i trybunek. Wszystkie z proponowanych przez nas rozwiązań wystawienniczych skutecznie przyciągają wzrok potencjalnych Klientów oraz pozwalają wyróżnić się Państwa marce czy firmie spośród całego szeregu innych propozycji. W swojej pracy nad obsługą reklamową czy akcjami typu Road Show kierujemy się przede wszystkim maksymalnym zadowoleniem Klienta oraz dążeniem do stworzenia najskuteczniejszej ekspozycji z punktu widzenia marketingowego wykorzystując najlepsze rozwiązania w postaci stoisk targowych składających się ze standów, roll-upów, lad i trybunek oraz ścianek pop-up i innych mebli sprzedażowych.

Polecamy przede wszystkim systemy wystawiennicze stacjonarne, jak i dla akcji Road Show, wyjątkowe stoiska targowe zupełnie odmienne od propozycji konkurencji, a także meble sprzedażowe tworzące przyjazną atmosferę w Państwa sklepie. W zakres naszych usług wchodzi również druk wielkoformatowy doskonałej jakości. W naszej firmie zawsze najważniejsza jest jakość, dlatego też wykorzystujemy nowoczesne maszyny oraz zatrudniamy najlepszych specjalistów od druku wielkoformatowego i stoisk targowych.

Systemy wystawiennicze, czyli standy i roll-upy, ścianki pop-up, lady i trybunki, a także druk wielkoformatowy, akcje Road Show, meble sprzedażowe i obsługa reklamowa – dla Państwa firmy wykonamy to wszystko sprawnie i profesjonalnie!

OPTIMO 2017 all rights reserved

OPTIMO EXPO SYSTEM S.C., ul. Gromadzka 46A, 30-719 Kraków, tel. 012 4295180, 696 978 733, kontakt@optimoexposystem.pl