Optimo Expo System

Obsługa reklamowa, eventy, kampanie produktowe

Czy istnieje ktokolwiek, kto nie zgadza się ze stwierdzeniem „reklama dźwignią handlu”? My wychodzimy z założenia, że to nie tylko pusty slogan. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu i znajomości branży możemy zdecydowanie przyznać, że podstawowym wyznacznikiem dobrze zaplanowanej marketingowej kampanii produktowej czy eventu, a także filozofią Optimo Expo System, jest skuteczność. Z takim nastawieniem zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług, w zakresie których znajduje się profesjonalna i kompleksowo realizowana obsługa reklamowa.

Dla naszych klientów dodatkowo świadczymy usługi związane z marketingiem. Specjalizujemy się zwłaszcza w obsłudze reklamowej firm deweloperskich (pełna obsługa inwestycji), polityków (zarówno lokalnego szczebla, jak i parlamentarzystów). Prowadzimy również kampanie produktowe – wliczając w to różnego rodzaju eventy.


Zatrudniamy osoby, które są nie tylko specjalistami w swojej branży, ale również mają głowę pełną pomysłów i potrafią dostosować się do wymagań Klientów, proponując im jednocześnie najlepsze i sprawdzone rozwiązania na kampanie produktowe czy eventy. Nasz team kreatywny z chęcią podejmie się kolejnego, zakończonego sukcesem, wyzwania.

OPTIMO 2017 all rights reserved

OPTIMO EXPO SYSTEM S.C., ul. Gromadzka 46A, 30-719 Kraków, tel. 012 4295180, 696 978 733, kontakt@optimoexposystem.pl