Optimo Expo System

Stoiska targowe

Chcemy zwrócić Państwa uwagę, iż reklamowe stoiska targowe to nie tylko ścianki, wykładzina i trybunka - to także olbrzymie narzędzie marketingowe. Samo w sobie jest elementem visualu, czyli decyduje o tym, jak Państwa firma zostanie zapamiętana przez klienta. Wobec powyższego dobrze zaprojektowane i wykonane zabudowy reklamowe są równie ważne jak strona internetowa, profil social media czy wygląd ulotek.

Oferujemy Państwu wyjątkowe produkty w dowolnej formie i stylistce, począwszy od klasycznej elegancji, a kończąc na awangardowym designie. Każda realizowana przez nas zabudowa stoisk targowych posiada wyjątkowy wystrój z nietypowymi rozwiązaniami i niespotykanymi materiałami, dzięki czemu Wasze stanowisko przyciągnie uwagę wielu odwiedzających. Przy pracach projektowych zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy wykorzystując talent i wieloletnie doświadczenie idealnie komponują oprawę graficzną z przesłaniem marketingowym.

Stoisko piętrowe

Realizacja stoiska piętrowego

W promocji każdej firmy niezwykle istotne jest wyróżnienie się spośród innych propozycji przy możliwości uzyskania jak najlepszej jakości przekazu. OPTIMA EXPO SYSTEM tworzy stoiska targowe piętrowe wyróżniające się niepowtarzalnymi, oryginalnymi projektami przyciągającymi uwagę potencjalnych kontrahentów. Współpraca z doświadczonymi oraz wykwalifikowanymi projektantami pozwala tworzyć wyjątkowe projekty, co potwierdzają nasze kolejne realizacje. Wykorzystanie naszych produktów to szansa na doskonałą promocję firmy.

Stoisko wielkopowierzchniowe

Budowa stosik wielkopowierzchniowych

W zależności od rodzaju działalności oraz targów, w których bierze się udział, niejednokrotnie istnieje konieczność stworzenia stoisk targowych wielkopowierzchniowych, przekraczających 500m2. Zagospodarowanie tak dużej przestrzeni wymaga ogromnego zaangażowania na każdym etapie jego tworzenia: od fazy projektowej po wykonanie każdego detalu. Realizacje OPTIMA EXPO SYSTEM niejednokrotnie zostały docenione za rewelacyjny układ przestrzenny oraz maksymalne wykorzystanie dostępnych możliwości w kwestii rozwiązań materiałowych oraz projektowych.

Stoiska małe

Przykład małego stoiska

Niezmiennie ogromną popularnością w ofercie OPTIMA EXPO SYSTEM cieszą się stoiska targowe małe. W odróżnieniu od ogromnych powierzchniowo ekspozycji w tym przypadku trudność polega na umiejętnym wyróżnieniu marki czy też firmy wykorzystując stosunkowo niewielką dostępną przestrzeń. Nasi kreatywni projektanci przy każdej realizacji udowadniają, iż odpowiednie zastosowanie różnorodnych materiałów, barw, tworzenie oryginalnych form (z uwzględnieniem życzeń Klienta) daje świetne efekty marketingowe.

Stoiska dla centrów handlowych

Stoisko z reklamą w centrum handlowym

W ramach zakrojonych na szeroką skalę akcji promocyjnych powszechnym jest wykorzystanie stoisk targowych w centrach handlowych. Wymagają one stworzenia propozycji, które będą dostosowane zarówno od strony funkcjonalnej, jak i marketingowej do wymagań takich miejsc. Projekty dla centrum handlowych tworzone przez OPTIMA EXPO SYSTEM są bardzo efektywną formą promocji idealnie przygotowaną pod kątem dostępnych warunków przestrzennych, efektów działań marketingowych oraz oczekiwań naszych partnerów biznesowych.

Stoiska targowe muszą być skonstruowane tak, aby wyróżnić firmę spośród konkurencji. Na najbardziej prestiżowych, dużych targach nierzadko wystawia się nawet kilkaset firm o podobnym profilu. Potencjalni klienci - w 90% wzrokowcy - są w stanie zapamiętać tylko niektóre z nich, a co za tym idzie zidentyfikować tylko kilka firm. Naszym zadaniem jest działanie, które sprawi, że to właśnie Wasze firmy będą najbardziej rozpoznawalne.

Budujemy stoiska targowe: piętrowe, zewnętrzne, małe, wielkopowierzchniowe - powyżej 500m2, na targi krajowe i zagraniczne. Dla naszych klientów oferujemy również specjalistyczne wsparcie reklamowe w zakresie kampanii produktowych, eventów promocyjnych oraz obsługi stoisk.

Zapraszamy na nasz profil na Facebook’u, gdzie znajdziecie Państwo, dodatkowe zdjęcia z naszych realizacji.

OPTIMO 2017 all rights reserved

OPTIMO EXPO SYSTEM S.C., ul. Gromadzka 46A, 30-719 Kraków, tel. 012 4295180, 696 978 733, kontakt@optimoexposystem.pl