Optimo Expo System

Systemy wystawiennicze

Świat przestrzennej kreacji reklamowej to nowoczesne systemy wystawiennicze!

Oferujemy Państwu nowoczesne i eleganckie rozwiązania wystawowe, które sprawią, że Wasza oferta zostanie zauważona nawet na największych i najbardziej prestiżowych targach. Tworzymy systemy wystawiennicze w oparciu o precyzyjnie dopracowany projekt, który powstaje dzięki szczegółowym konsultacjom wstępnym z klientem. Taka współpraca umożliwia nam stworzenie instalacji, która w pełni określa profil działalności firmy klienta oraz ją promuje.

Przy konstruowaniu naszych stoisk wykorzystujemy metody marketingowe i elementy brandingu, dzięki czemu nie tylko promujemy, ale również budujemy dobry wizerunek marki. Staramy się także działać w oparciu o aktualną wiedzę z zakresu promowanej dziedziny, co sprawia, że nasze stoiska spełniają wszystkie najważniejsze wymagania promocyjne.

W ramach kreowania systemów wystawienniczych oferujemy pomoc na wszystkich etapach realizacji, począwszy od fazy projektowej, poprzez wykonanie części składowych, aż po montaż i obsługę stoiska targowego. Na poziomie tworzenia komponentów reklamowych oferujemy rozwiązania takie jak: standy, roll - up, ścianki pop-up, lady oraz trybunki. Dla wzmocnienia efektu wizualnego wyposażamy nasze stoiska w reklamy wielkoformatowe np. na panelach do ścianek pop’up czy banerach do kaset roll’up.

Nasze instalacje to ogromna szansa dla Twojej firmy. Daj się zauważyć i pokaż wszystkim, co twoje przedsiębiorstwo może zaoferować innym. Pomożemy Ci zaprezentować Twoją działalność w profesjonalny sposób. Dzięki naszym systemom wystawienniczym możesz wkroczyć śmiało na targi i pozyskać grono nowych klientów.

OPTIMO 2017 all rights reserved

OPTIMO EXPO SYSTEM S.C., ul. Gromadzka 46A, 30-719 Kraków, tel. 012 4295180, 696 978 733, kontakt@optimoexposystem.pl